Період дії цін
з 01.06.2023р. по 01.09.2023р.

Послуга Вартість
1 Готові автомобільні маршрути до країн Західної Європи, з деталізацією* від 700 грн.
2 Розробка індивідуального автомобільного маршруту до країн західної Європи, з деталізацією* 900 грн./країна
3 Розробка індивідуального автомобільного маршруту в середині країн транзиту чи перебування 300 грн.
4 Підбір варіантів розміщення і консультація по готельним базам курортів/міст країн транзиту та перебування (до десяти варіантів за індивідуальним запитом туриста) 850 грн.
5 Консультація, за визначеним туристом автомобільним маршрутом, щодо користування платними автомагістралями, особливостей ПДР країн транзиту та перебування, вимог до комплектації авто країн транзиту та перебування, перетину державних кордонів країн транзиту та перебування, в офісі нашої компанії. Увага! Послуга надається виключно за попереднім записом. 850 грн./перша година, кожна наступна година - 450 грн.
6 Консультація, за визначеним туристом автомобільним маршрутом, щодо користування платними автомагістралями, особливостей ПДР країн транзиту та перебування, вимог до комплектації авто країн транзиту та перебування, перетину державних кордонів країн транзиту та перебування, з відправленням на електронну адресу туриста. 500 грн./країна
7 Консультація юриста з міжнародного права. Увага! Послуга надається виключно за попереднім записом. 1000 грн./година

*Деталізація маршруту – маршрут з активним посиланням на GoogleMaps, інформація щодо користування платними автомагістралями за визначеним маршрутом, особливостей ПДР країн транзиту та перебування, вимог до комплектації авто країн транзиту та перебування, перетину державних кордонів країн транзиту та перебування, у форматі PDF, українською мовою.

** Термін розробки індивідуального автомобільного маршруту від 3-х до 7-ми (в залежності від складності маршруту) робочих днів з моменту надходження оплати за послуги на р/р нашої компанії.
Зверніть увагу, що ТОВ "ЮГ-АВТОТУР" надає послуги виключно після надходження 100% оплати за замовлені послуги. Доплата за терміновість складає 100% від вартості замовлених послуг.

замовити