Використання автомагістралей, шосе і особливих ділянок головних доріг в Австрії дозволяється тільки після оплати дорожніх зборів. Автомагістралі, щодо яких оплата є обов’язковою, позначаються при в’їзді відповідним знаком.Для легкових авто вартість віньєтки для користування платними автомагістралями Австрії у 2023 році складає:
на 10 днів – 9,90 EUR
на 2 місяці – 29 EUR.
У разі транзитного перетину території Австрії ви маєте придбати мінімальну 10-ти денну віньєтку. Віньєтка повинна бути придбана до в'їзду на платну дорогу!

Придбати віньєтку для користування платними автомагістралями Австрії найпростіше на АЗС. Для придбання віньєтки потрібно повідомити оператора АЗС, що ви бажаєте придбати віньєтку - просто скажіть "віньєт". Та вказати термін, на який має бути виписана віньєтка.

Також віньєтку для користування платними автомагістралями Австрії можна придбати онлайн на офіційному сайті ASFINAGОкрім плати за проїзд автомагістралями, додатковій оплаті підлягають деякі ділянки доріг та окремі панорамні дороги.

Автобан А9
Тунель Gleinalm (разовий тариф) - 10,50 EUR
Тунель Bosruck (разовий тариф) - 6,50 EUR

Автобан А10
Тунель Tauern (разовий тариф) - 7,00 EUR
Тунель Katschberg (разовий тариф) - 7,00 EUR

Автобан А11
Тунель Karawanken (разовий тариф) - 7,80 EUR

Автобан А13
Тунель Brenner ділянка 1(разовий тариф) - 3,00 EUR
Тунель Brenner ділянка 2 (разовий тариф) - 3,50 EUR
Тунель Brenner ділянка 3 (разовий тариф) - 5,50 EUR
Всі ділянки (разовий тариф) - 11,00 EUR

Швидкісна траса S16
Тунель Arlberg (разовий тариф) - 11,50 EUR

Großglockner High Alpine Road – високогірна дорога національним парком Hohe Tauern. Дорога відкрита для проїзду з травня по жовтень. Денний квиток для легковика коштує 40 EUR, після 18.00 вартість знижується до 30 EUR. Зворотній проїзд дорогою у той же день – безкоштовний.

Timmelsjoch High Alpine Road – високогірна дорога, що з’єднує Австрію та Італію. Дорога відкрита для проїзду з червня по жовтень, в залежності від погодних умов. Для легковиків квиток коштуватиме 18 EUR в одну сторону та 24 EUR туди і назад. Квиток у зворотному напрямку дійсний на весь сезон, але не має бути використаним у той же день.

Панорамна високогірна туристична дорога Villach Alpine Road. Відкрита напротязі всього року. Денний квиток для легковика обійдеться в 20,50 EUR.

Високогірна дорога Gerlos Alpine Road. Квиток на день коштуватиме легковику 11 EUR.